Orion OD6025-12HB02A Fläkt
SKU:
OD6025-12HB02A
Orion Fläktar OD6025-12HB02A DC-fläkt 12V 60x60x25mm 24CFM 35dBA 4500RPM Ledningar med bolltråd
Kontakta oss för bulkpris
$7,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD6025-12HB02A |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 25 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 2,4 x 2,4 tum ; 60 x 60 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.23 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 60 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 30 dBA |
| Effektklassning: | 2.8 W |
| Rotation: | CCW-examen(er) |
| RPM: | 3975 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD6025-serien |
| Särskilda egenskaper: | Larmutgång med öppen kollektor |
| Storlek: | 2,36 x 1 (60 x 25) In. (mm) |
| Hastighet: | 4500 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,22 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,14 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
30 dBA |
| Luftflöde |
25 CFM |
| Kraft |
2.8 W |
| Spänning |
12 V |
| Varvtal per minut |
4500 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD6025-12HB02A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.