Orion OD6020-12HB Fläkt
SKU:
OD6020-12HB
Orion Fans OD6020-12HB DC-fläkt fyrkantig 60x60x20mm 12V kullager 18CFM
Kontakta oss för bulkpris
$12,35
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD6020-12HB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 22,8 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 2,4 x 2,4 tum ; 60 x 60 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,8 tum ; 20 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 33,4 dBA |
| RPM: | 5550 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD6020-serien |
| Statiskt tryck: | 0,2 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,13 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
33,4 dBA |
| Luftflöde |
22,8 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD6020-12HB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.