Orion OD6015-12HB Fläkt
SKU:
OD6015-12HB
Orion Fans OD6015-12HB DC-fläkt Square 12V 4500RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$7,57
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD6015-12HB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 20,2 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 2,4 x 2,4 tum ; 60 x 60 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,6 tum ; 15 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.12 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 80 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -20 ¡ãC |
| Bullernivå: | 32,4 dBA |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| RPM: | 4250 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD6015-serien |
| Storlek: | 2,36 x 0,6 (60 x 15) In. (mm) |
| Hastighet: | 4500 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,19 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,06 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
32,4 dBA |
| Luftflöde |
20,2 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Varvtal per minut |
4500 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD6015-12HB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.