Orion OD6015-05HB Fläkt
SKU:
OD6015-05HB
Orion Fans OD6015-05HB DC-fläkt 5V 60x60x15 Sq 16CFM 33dBA 1.1W 4500RPM Kabeldragningar
Kontakta oss för bulkpris
$28,41
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD6015-05HB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 5 V |
| Luftflöde: | 20,2 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 2,4 x 2,4 tum ; 60 x 60 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,6 tum ; 15 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.22 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 80 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -20 ¡ãC |
| Bullernivå: | 32,4 dBA |
| Effektklassning: | 1.1 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| RPM: | 4250 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD6015-serien |
| Storlek: | 2,36 x 0,6 (60 x 15) In. (mm) |
| Hastighet: | 4500 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,19 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,06 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
32,4 dBA |
| Luftflöde |
20,2 CFM |
| Kraft |
1.1 W |
| Spänning |
5 V |
| Varvtal per minut |
4500 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD6015-05HB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.