Orion OD5015-12HB Fläkt
SKU:
OD5015-12HB
Orion Fans OD5015-12HB DC Fläkt Fyrkant 50x50x15mm 12VDC Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$12,46
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD5015-12HB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 14 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 2 x 2 tum ; 50 x 50 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,6 tum ; 15 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 32,1 dBA |
| RPM: | 5475 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD5015-serien |
| Statiskt tryck: | 0,2 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,08 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
32,1 dBA |
| Luftflöde |
14 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD5015-12HB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.