Orion OD5010-05LB Fläkt
SKU:
OD5010-05LB
Orion Fans OD5010-05LB DC Fläkt Fyrkant 50x50x10mm 5VDC Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$11,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD5010-05LB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 5 V |
| Luftflöde: | 8,6 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 2 x 2 tum ; 50 x 50 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,4 tum ; 10 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 25,4 dBA |
| RPM: | 4425 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD5010-serien |
| Statiskt tryck: | 0,09 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,07 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
25,4 dBA |
| Luftflöde |
8,6 CFM |
| Spänning |
5 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD5010-05LB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.