Orion OD4028-12HBXC Fläkt
SKU:
OD4028-12HBXC
Orion Fans OD4028-12HBXC DC-fläkt fyrkantig 40X28mm 12V med dubbla kullager 26,5CFM
Kontakta oss för bulkpris
$15,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD4028-12HBXC |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 22 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 1,6 x 1,6 tum ; 41 x 41 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,1 tum ; 28 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 61 dBA |
| RPM: | 20000 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD4028-XC-serien |
| Statiskt tryck: | 2,63 tum (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,09 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
61 dBA |
| Luftflöde |
22 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD4028-12HBXC Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.