Orion OD4015-24LB Fläkt
SKU:
OD4015-24LB
Orion Fans OD4015-24LB DC Fläkt Fyrkant 40x40x15mm 24VDC Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$8,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD4015-24LB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 5,6 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 1,6 x 1,6 tum ; 41 x 41 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,6 tum ; 15 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 30,2 dBA |
| RPM: | 5975 VARVTAL |
| Serie: | OD4015-serien |
| Statiskt tryck: | 0,13 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,06 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
30,2 dBA |
| Luftflöde |
5,6 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD4015-24LB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.