Orion OD4010-12HS-C Fläkt
SKU:
OD4010-12HS-C
Orion OD4010-12HS-C 12V fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$8,15
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Orion |
| Modell: | OD4010-12HS-C |
| spänning: | 12V |
| Varvtal (RPM): | 8000 |
| Typ: | Axiell |
| Buller: | 30 dBA |
| Luftflöde: | 5 CFM (0,142 m?/min) |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Lager: | Ärm |
| Ram_material: | Polybutylentereftalat |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
30 dBA |
| Luftflöde |
5 CFM (0,142 m?/min) |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
8000 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD4010-12HS-C Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.