Orion OD4010-12HB01A Fläkt
SKU:
OD4010-12HB01A
Orion Fans OD4010-12HB01A DC-fläkt Square 12V 6000RPM Kullager Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$11,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD4010-12HB01A |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 9,2 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 1,6 x 1,6 tum ; 41 x 41 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,4 tum ; 10 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.08 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 80 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 33,4 dBA |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| RPM: | 8000 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD4010-serien |
| Särskilda egenskaper: | Open Collector Tach-utgång |
| Storlek: | 1,6 x 0,4 (40 x 10) In. (mm) |
| Hastighet: | 6000 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,2 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,05 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
33,4 dBA |
| Luftflöde |
9,2 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Varvtal per minut |
6000 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD4010-12HB01A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.