Orion OD3010-05MB Fläkt
SKU:
OD3010-05MB
Orion Fans OD3010-05MB DC Fläkt Fyrkant 30x30x10mm 5VDC Ledningar Ledningar Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$5,70
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD3010-05MB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 5 V |
| Luftflöde: | 4 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 1,2 x 1,2 tum ; 30 x 30 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,4 tum ; 10 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 28,4 dBA |
| RPM: | 9000 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD3010-serien |
| Statiskt tryck: | 0,18 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,02 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
28,4 dBA |
| Luftflöde |
4 CFM |
| Spänning |
5 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD3010-05MB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.