Orion OD2510-24MB02A fläkt
SKU:
OD2510-24MB02A
Fläkt Röraxial 24VDC Fyrkant - 25mm L x 25mm H Boll 2,0 CFM (0,056m³/min) 3 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$12,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD2510-24MB02A |
| Buller: | 24,4dB(A) |
| Luftflöde: | 2,0 CFM (0,056 m³/min) |
| Effekt (watt): | 960 mW |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | 9250 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | Orion |
| Storlek / Dimension: | Fyrkant - 25 mm L x 25 mm H |
| Bredd: | 10,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,200 i H2O (49,8 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Automatisk omstart, låst rotorsensor |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Godkännande organ: | CE, cURus, TUV, UR |
| Vikt: | – |
| Serie: | OD2510 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.020A |
| Spänningsintervall: | 22 ~ 26VDC |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Material - Blad: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Röraxial 24VDC Fyrkant - 25mm L x 25mm H Boll 2,0 CFM (0,056m³/min) 3 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
24,4dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD2510-24MB02A fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.