Orion OD180APL-24MB Fläkt
SKU:
OD180APL-24MB
Orion Fans OD180APL-24MB DC-fläkt fyrkantig 180x180x65mm 24V 375CFM
Kontakta oss för bulkpris
$114,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD180APL-24MB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 375 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 7,1 x 7,1 tum ; 180 x 180 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 2,6 tum ; 66 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 53,4 dBA |
| RPM: | 2800 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD180APL-serien |
| Statiskt tryck: | 0,7 tum (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 3,2 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
53,4 dBA |
| Luftflöde |
375 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD180APL-24MB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.