Orion OD180APL-12LB Fläkt
SKU:
OD180APL-12LB
Orion Fans OD180APL-12LB DC-fläkt fyrkantig 180x180x65mm 12V 300CFM
Kontakta oss för bulkpris
$77,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD180APL-12LB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 300 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 7,1 x 7,1 tum ; 180 x 180 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 2,6 tum ; 66 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 46,1 dBA |
| RPM: | 2150 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD180APL-serien |
| Statiskt tryck: | 0,58 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 3,2 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
46,1 dBA |
| Luftflöde |
300 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD180APL-12LB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.