Orion OD172SAPL-12LTB Fläkt
SKU:
OD172SAPL-12LTB
Orion Fans OD172SAPL-12LTB Fläkt DC 172X38 12V terminaler 120CFM
Kontakta oss för bulkpris
$48,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD172SAPL-12LTB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 120 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 6,8 x 6,8 tum ; 172 x 172 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum ; 38 mm |
| Serie: | OD127AP-serien |
| Uppsägning: | Plintar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luftflöde |
120 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD172SAPL-12LTB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.