Orion OD172SAP-48LTB Fläkt
SKU:
OD172SAP-48LTB
Orion Fans OD172SAP-48LTB Fläkt DC 172X51mm 48V terminaler 125CFM
Kontakta oss för bulkpris
$77,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD172SAP-48LTB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 48 V |
| Luftflöde: | 125 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 6,8 x 6,8 tum ; 172 x 172 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 2 tum ; 51 mm |
| Serie: | OD127AP-serien |
| Uppsägning: | Plintar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luftflöde |
125 CFM |
| Spänning |
48 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD172SAP-48LTB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.