Orion OD172SAP-12MB fläkt
SKU:
OD172SAP-12MB
Fläkt Tubeaxial 12VDC Rektangulär/Rund - 172mm L x 150mm H Boll 180,0 CFM (5,04m³/min) 2 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$58,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD172SAP-12MB |
| Buller: | 42,0dB(A) |
| Luftflöde: | 180,0 CFM (5,04m³/min) |
| Effekt (watt): | 13.2 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 2500 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | Orion |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 172 mm L x 150 mm H |
| Bredd: | 51,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,510 i H2O (127,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Automatisk omstart |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 149°F (-25 ~ 65°C) |
| Godkännande organ: | CE, cURus, TUV, UR |
| Vikt: | – |
| Serie: | OD172SAP |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.10A |
| Spänningsintervall: | 10 ~ 13,2 VDC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 12VDC Rektangulär/Rund - 172mm L x 150mm H Boll 180,0 CFM (5,04m³/min) 2 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
42,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD172SAP-12MB fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.