Orion OD172SAP-12HHTB Fläkt
SKU:
OD172SAP-12HHTB
Orion Fans OD172SAP-12HHTB Fläkt DC 172X51mm 12V Terminaler 290CFM
Kontakta oss för bulkpris
$52,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD172SAP-12HHTB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 290 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 6,8 x 6,8 tum ; 172 x 172 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 2 tum ; 51 mm |
| Serie: | OD127AP-serien |
| Uppsägning: | Plintar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luftflöde |
290 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD172SAP-12HHTB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.