Orion OD172SAP-12HBXC Fläkt
SKU:
OD172SAP-12HBXC
Orion Fans OD172SAP-12HBXC DC-fläkt Square 12V 3900RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$113,99
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD172SAP-12HBXC |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 277 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 6,8 x 5,9 tum ; 172 x 150 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 2 tum ; 51 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Obundna |
| Nuvarande betyg: | 3.5 A |
| Material: | Aluminium |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 62 dBA |
| Rotation: | CCW-examen(er) |
| RPM: | 3900 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD172SAP-XC-serien |
| Storlek: | 6,7 x 5,9 x 2 (172 x 150 x 51) tum (mm) |
| Hastighet: | 3900 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 1,14 tum (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Obround (platta sidor/rundade ändar) |
| Vikt: | 1,63 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
62 dBA |
| Luftflöde |
277 CFM |
| Spänning |
12 V |
| Varvtal per minut |
3900 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD172SAP-12HBXC Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.