Orion OD1238-24HBXE Fläkt
SKU:
OD1238-24HBXE
Orion Fans OD1238-24HBXE DC-fläkt 24V 120 x 120 x 38 mm XE-serien
Kontakta oss för bulkpris
$29,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD1238-24HBXE |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 238,8 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 38 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 62,1 dBA |
| RPM: | 5175 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD1238-XE-serien |
| Statiskt tryck: | 1,1 tum (H2O) |
| Vikt: | 0,62 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
62,1 dBA |
| Luftflöde |
238,8 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD1238-24HBXE Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.