Orion OD1238-24HBXC Fläkt
SKU:
OD1238-24HBXC
Orion Fans OD1238-24HBXC DC-fläkt fyrkant 24V 1,95A 120x120x38mm 200CFM 57dBA 7W 4300RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$23,74
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD1238-24HBXC |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 185 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum ; 38 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 1.95 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 65,3 dBA |
| Effektklassning: | 7 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| RPM: | 4275 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD1238-XC-serien |
| Särskilda egenskaper: | Tachometer |
| Storlek: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) tum (mm) |
| Hastighet: | 4300 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,7 tum (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,74 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
65,3 dBA |
| Luftflöde |
185 CFM |
| Kraft |
7 W |
| Spänning |
24 V |
| Varvtal per minut |
4300 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD1238-24HBXC Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.