Orion OD1238-24HB-VXC10A Fläkt
SKU:
OD1238-24HB-VXC10A
Orion Fans OD1238-24HB-VXC10A DC-fläkt 24V 120x120x38mm 226CFM 65dBA 5000RPM 2 kulledningar
Kontakta oss för bulkpris
$25,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD1238-24HB-VXC10A |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 226 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum ; 38 mm |
| Lagertyp: | Dubbel boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 1.7 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 65 dBA |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| Serie: | OD1238-serien |
| Storlek: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) tum (mm) |
| Hastighet: | 5000 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 1,35 i H2O (336 Pa) Pa |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
65 dBA |
| Luftflöde |
226 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Varvtal per minut |
5000 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD1238-24HB-VXC10A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.