Orion OD1232-48HB01 Fläkt
SKU:
OD1232-48HB01
Orion Fans OD1232-48HB01 DC-fläkt 48V 120x120x32 Sq 120CFM 51dBA 3750RPM Kabeldragningar
Kontakta oss för bulkpris
$16,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD1232-48HB01 |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 48 V |
| Luftflöde: | 120 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,3 tum ; 33 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.18 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 80 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -20 ¡ãC |
| Bullernivå: | 45,4 dBA |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| RPM: | 3700 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD1232-serien |
| Särskilda egenskaper: | 5V TTL Tach |
| Storlek: | 4,7 x 1,26 (120 x 32) In. (mm) |
| Hastighet: | 3750 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,52 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,59 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
45,4 dBA |
| Luftflöde |
120 CFM |
| Spänning |
48 V |
| Varvtal per minut |
3750 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD1232-48HB01 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.