Orion OD1225-24MB fläkt
SKU:
OD1225-24MB
Orion Fans OD1225-24MB DC-fläkt fyrkantig 120x120x25mm 24V kullager 83CFM
Kontakta oss för bulkpris
$13,30
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD1225-24MB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 90 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 35 dBA |
| RPM: | 2500 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD1225-serien |
| Statiskt tryck: | 0,19 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,34 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
35 dBA |
| Luftflöde |
90 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD1225-24MB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.