Orion OD1225-24HBIP68 Fläkt
SKU:
OD1225-24HBIP68
Orion Fans OD1225-24HBIP68 DC-fläkt IP68 24V 120CFM 42db 3100RPM 120x120x25mm OD8032 IP68-serien
Kontakta oss för bulkpris
$17,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD1225-24HBIP68 |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 120 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 25 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 42 dBA |
| RPM: | 3100 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD1225-IP68-serien |
| Statiskt tryck: | 0,24 tum (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 0,34 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
42 dBA |
| Luftflöde |
120 CFM |
| Spänning |
24 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD1225-24HBIP68 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.