Orion OD1225-24HB Fläkt
SKU:
OD1225-24HB
Orion Fans OD1225-24HB DC-fläkt fyrkant 24V 0,23A 120x120x25mm 89CFM 5W 39dBA 2200RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$17,99
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OD1225-24HB |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 24 V |
| Luftflöde: | 120 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.23 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 42 dBA |
| Effektklassning: | 5 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| RPM: | 3100 VARV PER MINUT |
| Serie: | OD1225-serien |
| Storlek: | 4,7 x 1 (120 x 25) tum (mm) |
| Hastighet: | 2200 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,24 tum (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 0,34 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
42 dBA |
| Luftflöde |
120 CFM |
| Kraft |
5 W |
| Spänning |
24 V |
| Varvtal per minut |
2200 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OD1225-24HB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.