Orion OA180APL-22-2TB Fläkt
SKU:
OA180APL-22-2TB
Orion Fans OA180APL-22-2TB AC Fläkt Fyrkant 180x180x65mm 230V Kullager 280CFM Terminal
Kontakta oss för bulkpris
$51,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OA180APL-22-2TB |
| Fläkttyp: | AC |
| Spänningsklassning: | 230 V |
| Luftflöde: | 290 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 7,1 x 7,1 tum ; 180 x 180 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 2,6 tum ; 66 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Material: | Aluminium; UL 94 V-0 Plast |
| Bullernivå: | 47,3 dBA |
| Effektklassning: | 50 W |
| RPM: | 2350 VARV PER MINUT |
| Serie: | OA180APL-serien |
| Statiskt tryck: | 0,58 In (H2O) |
| Uppsägning: | Plintar |
| Vikt: | 3,96 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
47,3 dBA |
| Luftflöde |
290 CFM |
| Kraft |
50 W |
| Spänning |
230 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OA180APL-22-2TB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.