Orion OA180APL-22-1TB Fläkt
SKU:
OA180APL-22-1TB
Orion OA180APL-22-1TB 230V 70W 2trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$225,32
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Orion |
| Modell: | OA180APL-22-1TB |
| spänning: | 230V |
| Varvtal (RPM): | 3300 |
| Typ: | Axiell |
| Kraft: | 70W |
| Buller: | 60 dBA |
| Luftflöde: | 405,0 CFM (11,47 m?/min) |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Storlek: | 180 mm x 180 mm x 65 mm |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | OA180APL |
| Statiskt tryck: | 0,830 i H2O (206,7 Pa) |
| Blad_material: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Ram_material: | Aluminium |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
60 dBA |
| Luftflöde |
405,0 CFM (11,47 m?/min) |
| Kraft |
70W |
| Spänning |
230(V) |
| Varvtal per minut |
3300 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OA180APL-22-1TB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.