Orion OA180AP-22-1WB Fläkt
SKU:
OA180AP-22-1WB
Orion Fans OA180AP-22-1WB AC-fläkt 180x180x89mm 230VAC 70W 3200RPMS 420CFM 62dB Dual Ball Leadwire
Kontakta oss för bulkpris
$95,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OA180AP-22-1WB |
| Fläkttyp: | AC |
| Spänningsklassning: | 230 V |
| Luftflöde: | 409 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 7,1 x 7,1 tum ; 180 x 180 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 3,5 tum ; 89 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Frekvens: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Material: | Aluminium; UL 94 V-0 Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 80 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -20 ¡ãC |
| Bullernivå: | 62 dBA |
| Effektklassning: | 70 W |
| RPM: | 3175 VARV PER MINUT |
| Serie: | OA180AP-serien |
| Storlek: | 7,1 x 3,5 (180 x 89) tum (mm) |
| Hastighet: | 3200 VARV/MIN |
| Statiskt tryck: | 0,84 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 4 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
62 dBA |
| Luftflöde |
409 CFM |
| Kraft |
70 W |
| Spänning |
230 V |
| Varvtal per minut |
3200 VARV/MIN |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OA180AP-22-1WB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.