Orion OA172EC-22-1WBIP68A Fläkt
SKU:
OA172EC-22-1WBIP68A
Orion Fans OA172EC-22-1WBIP68AEC Fläkt 230VAC 220CFM 3000RPM 57dB Ledningar OA172EC-serien
Kontakta oss för bulkpris
$101,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OA172EC-22-1WBIP68A |
| Fläkttyp: | EC |
| Spänningsklassning: | 230 V |
| Luftflöde: | 220 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 172 x 150 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 51 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Obundna |
| Material: | Plast |
| Bullernivå: | 57 dBA |
| RPM: | 3000 VARV PER MINUT |
| Serie: | OA172EC-ATEX-serien |
| Särskilda egenskaper: | IP68 & ATEX |
| Statiskt tryck: | 0,62 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 1,54 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
57 dBA |
| Luftflöde |
220 CFM |
| Spänning |
230 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OA172EC-22-1WBIP68A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.