Orion OA172EC-11-1WBIP68A Fläkt
SKU:
OA172EC-11-1WBIP68A
Orion Fans OA172EC-11-1WBIP68AEC Fläkt 115VAC IP68 ATEX 220CFM 15W 3000RPM 57dB OA172EC-serien
Kontakta oss för bulkpris
$116,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OA172EC-11-1WBIP68A |
| Fläkttyp: | EC |
| Spänningsklassning: | 115 V |
| Luftflöde: | 220 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 172 x 150 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 51 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Obundna |
| Material: | Plast |
| Bullernivå: | 57 dBA |
| RPM: | 3000 VARV PER MINUT |
| Serie: | OA172EC-ATEX-serien |
| Särskilda egenskaper: | IP68 & ATEX |
| Statiskt tryck: | 0,62 In (H2O) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Vikt: | 1,54 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
57 dBA |
| Luftflöde |
220 CFM |
| Spänning |
115 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OA172EC-11-1WBIP68A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.