Orion OA125AP-11-2TB Fläkt
SKU:
OA125AP-11-2TB
Orion Fans OA125AP-11-2TB AC-fläkt 120x120x25mm 115VAC 11W 2500RPM 60CFM 37dB Dubbel kulplint
Kontakta oss för bulkpris
$19,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | OA125AP-11-2TB |
| Fläkttyp: | AC |
| Spänningsklassning: | 115 V |
| Luftflöde: | 60 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum ; 120 x 120 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Material: | Aluminium; UL 94 V-0 Plast |
| Bullernivå: | 37 dBA |
| Effektklassning: | 11 W |
| RPM: | 2500 VARV PER MINUT |
| Serie: | OA125AP-serien |
| Statiskt tryck: | 0,16 In (H2O) |
| Uppsägning: | Plintar |
| Vikt: | 0,73 kg |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
37 dBA |
| Luftflöde |
60 CFM |
| Kraft |
11 W |
| Spänning |
115 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Orion OA125AP-11-2TB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.