YS TECH NYW02510012BL-6 fläkt
SKU:
NYW02510012BL-6
Fläkt röraxial 12VDC fyrkantig - 25mm L x 25mm H boll 2,0 CFM (0,056m³/min) 2 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$5,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | NYW02510012BL-6 |
| Tillverkare: | YS Tech USA |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 2,0 CFM (0,056 m³/min) |
| Buller: | 18,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 480 mW |
| RPM: | 7000 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 10,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | NYW |
| Storlek / Dimension: | Fyrkant - 25 mm L x 25 mm H |
| Statiskt tryck: | 0,146 i H2O (36,4 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Automatisk omstart |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 25X10MM 12VDC LEDNING |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt röraxial 12VDC fyrkantig - 25mm L x 25mm H boll 2,0 CFM (0,056m³/min) 2 trådkablar |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.040A |
| Spänningsintervall: | 9 ~ 13,2 VDC |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Material - Blad: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Livslängd @ Temp: | 80000 timmar @ 40°C |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
18,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "YS TECH NYW02510012BL-6 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.