COMAIR ROTRON MX2B3-028422 Fläkt
SKU:
MX2B3-028422
Comair Rotron MX2B3 115V 0,18A 15W fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$35,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Comair Rotron |
| Modell: | MX2B3 028422 |
| Luftflöde: | 105 CFM (2973 l/min) |
| Serie: | Muffin-serien |
| Bullernivå: | 47,60 dBA |
| Ungefärlig storlek: | 4,7 x 4,7 tum (120 x 120 mm) |
| Ungefärlig tjocklek: | 1,5 tum (39 mm) |
| Spänningsklassning: | 115 VAC |
| Konfiguration: | Fyrkant |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Luftflöde |
105 CFM (2973 l/min) |
| Original |
JA |
| Skick |
Renoverad |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "COMAIR ROTRON MX2B3-028422 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.