Mechatronics MR9238L24B-FSR fläkt
SKU:
MR9238L24B-FSR
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkant - 92mm L x 92mm H Boll 109,2 CFM (3,06m³/min) 2 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$18,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | MR9238L24B-FSR |
| Buller: | 50,5dB(A) |
| Luftflöde: | 109,2 CFM (3,06m³/min) |
| Effekt (watt): | – |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | 5000 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | Mekatronik |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 92 mm L x 92 mm H |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,610 i H2O (151,9 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Automatisk omstart |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | CE, cUL, TUV, UL |
| Vikt: | 198,00 g (0,437 lb) |
| Serie: | MR9238 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.410A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkant - 92mm L x 92mm H Boll 109,2 CFM (3,06m³/min) 2 trådkablar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
50,5dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Mechatronics MR9238L24B-FSR fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.