MIN QUAN MQ12038HBL Fläkt
SKU:
MQ12038HBL
MIN QUAN MQ12038HBL 220V 0,14A 2 trådar Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$16,90
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | MIN QUAN |
| Modell: | MQ12038HBL |
| spänning: | 220V |
| Typ: | Kylfläkt, värmefläkt, serverfläkt, datorfläkt, industrifläkt |
| Nuvarande: | 0.14A |
| AC/DC: | AC |
| Uppsägning: | 2 |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
220V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "MIN QUAN MQ12038HBL Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.