Axial MMF-12D24DS-RN8 Fläkt
SKU:
MMF-12D24DS-RN8
MitsubisHi LF-12D24DS-RN8=MMF-12D24DS-RN8 24V 0,36A 2tråds fläkt 5blad
Kontakta oss för bulkpris
$5,63
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Axiell |
| Modell: | MMF-12D24DS-RN8 |
| Spänning: | 24V |
| Nuvarande: | 0.36A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Tillverkare: | Mitsubishi |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Axial MMF-12D24DS-RN8 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.