Mitsubishi MMF-09D24TS-RM9 Fläkt
SKU:
MMF-09D24TS-RM9
MITSUBISHI MMF-09D24TS-RM9 24V 0,19A 3 trådar Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$9,39
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | MITSUBISHI |
| Modell: | MMF-09D24TS-RM9 |
| Spänning: | 24V |
| Storlek: | 90 mm mm x 90 mm mm x 25 mm mm |
| Typ av del: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 0.19A |
| Längd: | 90 mm |
| Bredd: | 90 mm |
| höjd: | 25 mm |
| Ledningar: | 3 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
24(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Mitsubishi MMF-09D24TS-RM9 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.