Mitsubishi MMF-09C24TS-YM4 Fläkt
SKU:
MMF-09C24TS-YM4
Kontakta oss för bulkpris
$8,75
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Mitsubishi |
| Spänning:: | 24V |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.2A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 3 trådar |
| Storlek: | 90 mm x 90 mm x 25 mm |
| Tillverkare: | Mitsubishi |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spänning |
24(V) |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Mitsubishi MMF-09C24TS-YM4 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.