Mitsubishi MMF-09B24DH-RCB Fläkt
SKU:
MMF-09B24DH-RCB
Kontakta oss för bulkpris
$14,18
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Mitsubishi |
| Spänning:: | 24V |
| Typ: | FAN |
| Nuvarande: | 0.12A |
| Längd: | 90 mm |
| Bredd: | 90 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| kablar: | 3 |
| Storlek: | 90 mm x 90 mm x 25 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spänning |
24(V) |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Mitsubishi MMF-09B24DH-RCB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.