Mitsubishi MMF-06D24ES-FC1 Fläkt
SKU:
MMF-06D24ES-FC1
Kontakta oss för bulkpris
$11,27
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Mitsubishi |
| Spänning:: | 24V |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.1A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 3 trådar |
| Storlek: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Tillverkare: | Mitsubishi |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Spänning |
24(V) |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Mitsubishi MMF-06D24ES-FC1 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.