Mechatronics MM2260H48B-FSR fläkt
SKU:
MM2260H48B-FSR
Fan Tubeaxial 48VDC Round – 222mm Dia Ball 690.0 CFM (19.32m³/min) 2 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$14,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | MM2260H48B-FSR |
| Buller: | 67,0dB(A) |
| Luftflöde: | 690,0 CFM (19,32 m³/min) |
| Effekt (watt): | – |
| Spänning - Nominell: | 48 VDC |
| RPM: | 4000 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | Mekatronik |
| Storlek / Dimension: | Rund - 222 mm dia |
| Bredd: | 60,00 mm |
| Statiskt tryck: | 1.500 i H2O (373,6 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | UL |
| Vikt: | 1,4 kg (3,1 lbs) |
| Serie: | MM2260 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.70A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Magnesiumlegering |
| Material - Blad: | Magnesiumlegering |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 48VDC Round – 222mm Dia Ball 690.0 CFM (19.32m³/min) 2 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
67,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Mechatronics MM2260H48B-FSR fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.