Mechatronics MH4028E12B1+6-RSR fläkt
SKU:
MH4028E12B1+6-RSR
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkant - 40mm L x 40mm H Boll 24,5 CFM (0,685m³/min) 4 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$15,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | MH4028E12B1+6-RSR |
| Buller: | 55,0dB(A) |
| Luftflöde: | 24,5 CFM (0,685 m³/min) |
| Effekt (watt): | – |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 15000 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Tillverkare: | Mekatronik |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 40 mm L x 40 mm H |
| Bredd: | 28,00 mm |
| Statiskt tryck: | 1,180 i H2O (294,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Automatisk omstart, PWM-styrning, hastighetssensor (Tach), termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Vikt: | 40,37 g (0,089 lb) |
| Serie: | MH4028 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.480A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkant - 40mm L x 40mm H Boll 24,5 CFM (0,685m³/min) 4 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
55,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Mechatronics MH4028E12B1+6-RSR fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.