MAGIC MGT8012ZR-W25 Fläkt
SKU:
MGT8012ZR-W25
Magic MGT8012ZR-W25 12V 0,54A 4-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$12,21
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Magi |
| Modell: | MGT8012ZR-W25 |
| spänning: | 12V |
| Typ: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.54A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 4 trådar |
| Storlek: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "MAGIC MGT8012ZR-W25 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.