MAGIC MGT6012YR-O15 Fläkt
SKU:
MGT6012YR-O15
MAGIC MGT6012YR-O15 12V 0,37A Fläkt med 2 ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$13,22
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | MAGI |
| Modell: | MGT6012YR-O15 |
| spänning: | 12V |
| Typ: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 0.37A |
| Längd: | 60 mm |
| Bredd: | 60 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| Trådar eller storlek: | 2 |
| Storlek: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
12(V) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "MAGIC MGT6012YR-O15 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.