Sunon MF60251V1-1000U-A99 Fläkt
SKU:
MF60251V1-1000U-A99
Sunon Fans MF60251V1-1000U-A99 DC-fläkt 5V Luftflöde 7,7CFm Effekt 0,54W 45mA 21dB(A) Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$13,35
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | MF60251V1-1000U-A99 |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 5 V |
| Luftflöde: | 7,7 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 2,4 x 2,4 tum ; 60 x 60 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Bullernivå: | 21 dBA |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
21 dBA |
| Luftflöde |
7,7 CFM |
| Spänning |
5 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon MF60251V1-1000U-A99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.