sunon MF60070V1-C191-S9A Fläkt
SKU:
MF60070V1-C191-S9A
SUNON MF60070V1-C191-S9A Fläkt DC 5V 2,25W bar fläkt 4-trådar används
Kontakta oss för bulkpris
$8,72
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | SUNON |
| Modell: | MF60070V1-C191-S9A |
| Kraft: | 2.25W |
| Spänning: | 5V |
| Storlek: | 60 mm x 60 mm x 7 mm |
| AC/DC: | DC |
| Uppsägning: | 4 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
2.25W |
| Spänning |
5V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon MF60070V1-C191-S9A Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.