sunon MF40100V2-1000C-A99 Fläkt
SKU:
MF40100V2-1000C-A99
Sunon MF40100V2-1000C-A99 5V 0,65W 2trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$3,75
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon |
| Modell: | MF40100V2-1000C-A99 |
| Kraft: | 0.65W |
| Spänning: | 5V |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Typ av del: | Kylfläkt, värmefläkt, serverfläkt, datorfläkt, industrifläkt |
| AC/DC: | DC |
| Uppsägning: | 2 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
0.65W |
| Spänning |
5V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon MF40100V2-1000C-A99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.