sunon MF40100V1-1000C-G99 Fläkt
SKU:
MF40100V1-1000C-G99
Sunon MF40100V1-1000C-G99 5V 0,83W 3trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$9,87
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon |
| Modell: | MF40100V1-1000C-G99 |
| spänning: | 5V |
| Typ: | Kylfläkt, värmefläkt, serverfläkt, datorfläkt, industrifläkt |
| Kraft: | 0.83W |
| AC/DC: | DC |
| Uppsägning: | 3 |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Kraft |
0.83W |
| Spänning |
5V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon MF40100V1-1000C-G99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.