Sunon Fans MF35100V2-1000U-A99 Fläkt
SKU:
MF35100V2-1000U-A99
Sunon Fläktar MF35100V2-1000U-A99
Kontakta oss för bulkpris
$22,12
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon Fans |
| Modell: | MF35100V2-1000U-A99 |
| Luftflöde: | 6,5 CFM (184 l/min) |
| Bullernivå: | 21 dBA |
| Ungefärlig storlek: | 1,4 x 1,4 tum (35 x 35 mm) |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,4 tum (10 mm) |
| Spänningsklassning: | 5 VDC |
| Konfiguration: | Fyrkant |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Luftflöde |
6,5 CFM (184 l/min) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon Fans MF35100V2-1000U-A99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.